Корзина
212 отзывов
+380633003313
+380509086629
+380681844114
УкраинаРовненская областьРовно
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет магазин скульптур из железобетона. "M-market" Доставка по Украине
Корзина
  • Mmarket
  • Новости
  • ДРОПШИППИНГ!!! Приглашаем всех желающих к сотрудничеству с нами.

ДРОПШИППИНГ!!! Приглашаем всех желающих к сотрудничеству с нами.

ДРОПШИППИНГ!!! Приглашаем всех желающих к сотрудничеству с нами.

Шановні клієнти та колеги, раді повідомити, що відтепер співпраця з нами стала доступна абсолютно всім. Наголошуємо, що модель дропшипінгу має цілий ряд переваг, серед яких:
Низький рівень інвестицій. Один з найбільших плюсів – можливість запустити інтернет-магазин без необхідності вкладати тисячі доларів в закупівлю товарів. Це означає низькі початкові витрати і зниження ризиків.
Економія часу і грошей. На пошук місця під склад потрібно витратити час, як і на найм продавців-консультантів і співробітників служби доставки. А додайте сюди ще й необхідність контролювати рівень залишків, обробку відмов і багато інших моментів, які вимагають витрат часу.
Різноманітність товарів. Так як у вас немає необхідності заздалегідь купувати усі товари, які представлені в каталозі, можна запропонувати своїм потенційним клієнтам куди більш широкий асортимент.
Незалежність від місцезнаходження. Вам не потрібно турбуватися про те, як працює склад і служба доставки, тому, бізнес можна вести практично з будь-якого місця, в якому є доступ до Інтернету.
Висока масштабованість. Так як вам не потрібно самотужки обробляти кожне замовлення, якщо кількість продажів несподівано подвоїться, ваше особисте навантаження залишиться незмінним.в

Детальні умови співпраці по дропшипінгу шукайте на сайті або за посиланням:http://mobishok.com/cp61343-umovi-spvprats-po-dropshipngu.html